piątek, 8 kwietnia 2016

zaproszenie z wiosną w tle

Dobrnęłam do końca jeśli chodzi o zaproszenia i dziś, między innymi, o nich w poście.


Właściwie co tu dużo mówić zobaczcie sami :)Myślę, że takie zaproszenie jest jednocześnie fajną pamiątką dla gości zaproszonych na komunię.Zaproszenie wysyłam na wyzwanie do od A do Zet
 Mam dla Was coś jeszcze. Moje aranżacje wiosenne w paru ujęciach.


Młode pędy kasztanowca, niczym egzotyczne rośliny.


Bukiecik  wiosennych piękności w postaci stokrotek, różowego pierwiosnka, młodziutkiego tasznika i białej cebulicy w małej filiżance.A tu w mini doniczkach.


Wiosna zdecydowanie zdominowała ten post ale nie mogłam się oprzeć. Urok tej, jak dla mnie, najpiękniejszej pory roku tak szybko przemija i zawsze towarzyszy mi wrażenie, że tak niewiele czasu aby uchwycić te chwile i nimi się nacieszyć. Korzystam więc póki mogę:)

Wiosenne pozdrowienia Wam przesyłam :)  

   Ika4 komentarze:

 1. Ciekawie wymyślone i ładnie wykonane, a poza tym daje gwarancję, że zaproszenie nie wyląduje w koszu. Dziękuję za udział w wyzwaniu Sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za udział w naszej zabawie.
  Piękne i ciekawe zaproszenie. Praca bardzo estetyczna i wykonana z sercem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Świetny miałaś pomysł na to okienko zamykane ze zdjęciem. Kartka będzie nie tylko zaproszeniem, ale również pamiątką. Fajna kompozycja i ciekawe dodatki. Cieszę się, że dołączyłaś do naszej zabawy. Pozdrawiam i życzę powodzenia. MargoLa z Dt sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne ;)Dziękuje za udział w wyzwaniu Sklepu Od A do Zet. Pozdrawiam -Gosia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo :)